Про курс


ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ !

Вітаю Вас на курсі дистанційного навчання!
Якщо Ви потрапили на цю сторінку - Ви рухаєтесь у вірному напрямку і все у Вас буде добре.
Курс дистанційного навчання з професійно-технічної підготовки призначений для користувачів, які навчаються за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 2-го розряду. Всю інформацію про курс та програмою оволодіння компетенціями Ви знайдете саме тут.
Даний курс буде також корисним та стане у пригоді викладачам та майстрам виробничого навчання.
Навчайтеся та навчайте!
Гарного всім настрою та приємної подорожі по курсу!

З повагою,
Ігор Голумбйовський


з предметів професійно-теоретичної підготовки
1. Використання сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій).
2. Надання можливості самостійного освоєння навчального (досліджуваного) матеріалу.
3. Консультаційний супровід у процесі навчальної (дослідницької) діяльності.
4. Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Мета та призначення курсу дистанційного навчання
1. Отримання знань та окремих елементів умінь з метою оволодіння професійними (профільними) компетентностями з питань участі у ремонті і технічному обслуговуванні вантажних та легкових автомобілів (крім спеціальних і дизельних), мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів через інтерактивну взаємодію викладача та здобувачів освіти на відстані з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).
2. Оволодіння знаннями та уміннями відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів 1-го та 2-го розрядів, їх формування та розвиток.

Програма (компетентності) курсу дистанційного навчання
    Курс дистанційного навчання з предметів професійно-теоретичної підготовки передбачає оволодіння професійним (профільними) компетентностями за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (СРКТЗ) 2-го розряду впродовж 1-го курсу навчання в обсязі 171 години та охоплює наступні компетентності:
1. СРКТЗ-1-2.1 Початок та закінчення робіт. - 10 годин.
2. СРКТЗ-1-2.2 Участь у технічному обслуговуванні вантажних та легкових автомобілів (окрім спеціальних і дизельних) мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів. - 60 годин.
3. СРКТЗ-1-2.3 Участь у ремонті вантажних та легкових автомобілів (крім спеціальних і дизельних), мікроавтобусів, автобусів, причепів, напівпричепів і мотоциклів. - 101 година.


Загальні інструкції до курсу дистанційного навчання
    Курс з предметів професійно-теоретичної підготовки (оволодіння компетентностями) включає:
1. Вхідного тестування з базових знань та загальнопрофесійних компетентностей.
2. Опрацювання питань тематики уроку та в цілому курсу з професійно-теоретичної підготовки за матеріалами конспекту, презентації, інструкційно-технологічної картки, відео, плакатів, посилань тощо).
3. Конспектування матеріалу в зошиті, опрацювання тестових та інших завдань.
4. Надсилання матеріалів для перевірки на платформу classroom.
5. Підготовку до наступного заняття курсу за питаннями теми уроку.
6. Виконання чітких вказівок викладача щодо оволодіння курсом дистанційного навчання.
7. Ознайомлення з новинами, оголошеннями та іншими матеріалами в розділі Головна сторінка та Скринька порад.
8. Атестацію з предмета (компетенції) та в цілому курсу професійно-теоретичної підготовки. 
Посилання на платформи clasroom:
Група №4:
    Заняття з курсу дистанційного навчання можуть проходити в з використанням різних форм і методів навчання в синхронному та асинхронному режимі. Інформацію щодо форми проведення можна переглянути на вищевказаних платформах.

Очікувані результати по завершенню курсу дистанційного навчання:
    1. Знати: безпечні умови праці слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів; порядок прийому і здачі зміни; вимоги технічної і технологічної документації; можливі несправності в роботі устаткування і пристосувань; правила роботи з інструментами і пристосуваннями; основні відмінності про будову та технічне обслуговування автомобіля; операції про проведенні щоденного технічного обслуговування та ТО-1; призначення і правила застосування слюсарних інструментів і контрольно-вимірювальних приладів, що використовуються; класифікація, види і маркування металів і сплавів, мастил, палив, гальмівної рідини, розчинників, лакофарбових матеріалів, миючих засобів; конструкцію та призначення складових одиниць, агрегатів систем та механізмів автомобіля (загальна будова); способи виконання кріпильних робіт та обсяги першого та другого технічного обслуговування; призначення і правила застосування найбільш розповсюджених універсальних і спеціальних пристосувань і контрольно-вимірювальних приладів; призначення і застосування охолоджуючих і гальмівних рідин, мастил і палив; прийоми ізолювання та паяння проводів; основи електротехніки і технології металів в обсязі виконуваної роботи; основні прийоми виконання робіт з розбирання окремих простих складових одиниць, основні відомості про будову, роботу та технічне обслуговування складових одиниць автомобіля; порядок складання простих складових одиниць; основні механічні властивості оброблюваних матеріалів;

безпечні правила застосування і користування пневмо- і електроінструментом; основні відомості про систему допусків і посадок, квалітети і параметри шорсткості.

    2. Уміти: проводити перевірку справності слюсарного і вимірювального інструменту, обладнання і пристосування для ремонту автомобілів; виконувати операції щоденного технічного обслуговування та ТО-1; брати участь у технічному обслуговуванні автомобілів; застосувати слюсарні інструменти та контрольно-вимірювальні прилади, виконувати кріпильні роботи за регламентом робіт першого технічного обслуговування; усувати дрібні несправності; брати участь у ремонті агрегатів, складових одиниць і приладів автомобілів; виконувати роботи з розбирання окремих простих складових одиниць та агрегатів автомобілів; виконувати очищення від бруду, миття після розбирання складових одиниць і агрегатів автомобілів, зачищення задирок, прогін різьблення, свердління отворів, змащення деталей; здійснювати ремонт і складання простих з’єднань і складових одиниць автомобілів із заміною окремих частин і деталей; виконувати слюсарну обробку деталей; виконувати роботи середньої складності з ремонту і збирання автомобілів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Підсумки предметного Тижня підведено

     15 лютого 2022 року викладачем Голумбйовським Ігорем Станіславовичем презентовано матеріали організації та проведення в навчальному за...